Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

CafeKolor Klub - Brzesko

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaCafeKolor Klub
AdresUlica Jana III Sobieskiego
Godziny otwarciaPt. - Sob.: 20:30 - 04:00
Kontakt tel.14 686 17 95
E-mailcafekolor@poczta.fm


Rezewacje Loży od Poniedziałku do Piątku w godz. 9:00 do 16:30 pod numerem tel. 14 68 61 795 .
Opis
Zlokalizowany w Centrum Brzeska mieszczący się na pierwszym piętrze klub oferuje niezapomniane wrażenia imprezowe.

To miejsce z duszą i charakterem, ciekawe jak historia jego powstania. Wszystko zaczęło się w 1999 roku od pierwszego w Brzesku ogródka piwnego, co wyjaśnia kolorowo-kawową nazwę. Miejsce to od początku istnienia zyskało sympatię i zainteresowanie dużej rzeszy ludzi, co zaowocowało powstaniem kawiarni, a w późniejszym czasie profesjonalnego Klubu w pełnym tego słowa znaczeniu.

Obecnie Cafe Kolor - Music Club jako największy klub w Brzesku wyznacza standardy dobrej zabawy. W klubie spotkacie ludzi, którzy tworzą niepowtarzalny klimat. Za bezpieczeństwo odpowiada profesjonalna i niezawodna ochrona. Przy barze drinki serwują sympatyczne i miłe barmanki. W trosce o bezpieczeństwo i komfort gości lokal posiada monitoring i klimatyzację.


Zapraszamy również do naszego Ogródka Piwnego znajdującego się na dachu budynku na II Pietrze. Wejście do ogródka znajduje się od strony Palcu Kazimierza na rogu budynku . Otwarty od godz. 16:00 .

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję